НТКУ програла апеляційній суд і мусить відновити Інну Удовенко на роботі


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

НТКУ програла апеляційній суд і мусить відновити Інну Удовенко на роботі


26-08-2010

Київський апеляційний суд не задовольнив скаргу телекомпанії на рішення Шевченківського суду міста Києва, згідно з яким пані Удовенко має бути поновлена на роботі після незаконного звільнення і отримати компенсацію за вимушений прогул у розмірі 35 тисяч гривень.

Після ухвали апеляційного суду рішення вступає в в законну силу і мусить бути виконане в повному обсязі.

“Тепер боротьба переміщується до виконавчої служби, яка повинна буде виконати рішення суду у повному обсязі. До цього часу виконавча служба, на жаль, не забезпечила негайного виконання рішення суду в частині поновлення на роботі та стягнення компенсації за вимушений прогул за один місяць,” – заявляє адвокат Андрій Нечипоренко, який підготував і супроводжує позов від імені Київської незалежної медіа-профспілки.

“Якщо ж протягом найближчого часу рішення суду не буде виконано у повному обсязі –ми будемо ініціювати притягнення керівництва НТКУ до кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення,” – заявляє Андрій Нечипоренко, який підготував і супроводжує позов від імені Київської незалежної медіа-профспілки,” – додає він.

Нагадаємо, що Інну Удовенко було звільнено попереднім керівництвом телекомпанії 21 квітня 2009 року.

Відповідаючи на запитання Телекритики, чи виконає НТКУ рішення суду, прес-служба телекомпанії відповіла, що Перший національний завжди діяв і діятиме в рамках законодавства України.
До переліку новин