Гроші за розблокування коліс не має права вимагати навіть ДАІ


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Гроші за розблокування коліс не має права вимагати навіть ДАІ


24-04-2009

Тільки співробітники Державтоінспекції мають право затримувати транспортний засіб шляхом блокування коліс. Але навіть працівники ДАІ не мають права вимагати оплати за такі послуги. Водій не повинен оплачувати послуги, які він не замовляв. Окрім того, порушення водієм правил зупинки чи стоянки транспортного засобу не є підставою для блокування коліс.

Міністр юстиції України Микола Оніщук у своїй відповіді на запит народних депутатів зазначає, що деякі норми Правил благоустрою міста Києва не відповідають нормам Конституції України, Цивільного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України Про дорожній рух”, на чому раніше неодноразово наголошував адвокат компанії Андрій Нечипоренко.

Олена Поліщук, директор КП Київтранспарксервіс, якому підпорядковані блокувальники, на прохання прокоментувати подальші дії комунального підприємства за таких умов відреагувала наступним чином:

До нас не надходило ніякого документа або офіційного листа від Мін'юсту або прокуратури з тим, що ми працюємо незаконно. Коли надійде, тоді і будемо вирішувати що робити.

КП Київтранспарксервіс всупереч усьому продовжує вести свою незаконну практику. Про це кореспонденту ТСН.ua (1+1) повідомив адвокат компанії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Блокувати колеса - незаконно

Заява про розблокування транспортного засобу

Евакуатори скасували - перемогли водії Києва
До переліку новин