Посол відсудив квартиру сусідів


Наші сертифікати, дипломи та подяки

  • Експерт року
  • Диплом Ради Європи
  • Інститут медіа права
  • Праця і закон
  • Українська школа політичних студій

Посол відсудив квартиру сусідів


26-12-2008

Громадянка України придбала квартиру на вулиці Пушкінській 2003 року. Квартира попередньому власнику належала на правах приватної власності, згідно з договором дарування.

У 2007 року власниця квартири отримала повістку до суду. До неї позивався її сусід, який є одним із послів України. Його величність надзвичайний і уповноважений посол вимагав визнання недійсним договору купівлі-продажу. Аргументацією для позову в посла була такою: сусід має право на пріоритетне придбання цієї квартири.

Такі твердження позивача виглядають надуманими, оскільки лише власник квартири має виключне право володіти, користуватися і розпоряджатися своєї власністю на власний розсуд. Виключно власник може вирішувати, кому продати свою власну квартиру.

Якщо рішення суду першої інстанції залишиться в силі – виникне безпрецедентна практика, коли власник квартири повинен пропонувати свою квартиру усім мешканцям свого будинку перш, ніж її продати реальному покупцю.

Саме на цьому акцентував свою увагу Андрій Нечипоренко, адвокат компанії "Наталія Субота і партнери", під час інтерв’ю новинам телеканалу СТБ.
До переліку новин