Законність дій приватних детективів прокоментував телеканалу 1+1 адвокат Андрій Нечипоренко


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Законність дій приватних детективів прокоментував телеканалу 1+1 адвокат Андрій Нечипоренко


12-08-2008

Останнім часом громадяни все частіше звертаються за послугами до детективів з метою встановлення певних обставин. Однією з підстав для їхнього залучення найчастіше є підозра чоловіка/дружини у подружній зраді. Чи можна ці докази використати в українських судах, аналізував провідний юрист компанії Андрій Нечипоренко.

«Клієнти приватних слідчих чи детективних агенцій повинні усвідомлювати, що суд не врахує зібрані факти й матеріали як доказ, оскільки згідно з чинним законодавством вони були зібрані незаконно, з порушенням права на таємницю особистого життя і законодавства під час проведення фото- та відеозйомок, й не рідко з використанням незаконних пристроїв та технологій.

Обставини, зібрані детективом, можуть спричинити зворотну реакцію: інша сторона може подати зустрічний позов, у тому числі і до детектива, через незаконного втручання в особисте життя і порушення законодавства при проведенні фото- та відеозйомок. Розлучення із залученням детективів може додати зайвих клопотів та претензій для особи, яка залучала детектива».

Саме на цьому наголосив Андрій Нечипоренко – один з провідних адвокатів компанії «Наталія Субота і партнери» - у програмі «Телевізійна служба новин» на каналі 1+1.
До переліку новин