Як укласти ідеальний колективний договір


Наші досягнення

  • Захист у Міжнародному арбітражному суді (ICC) інтересів держпідприємства (44 млн. доларів)
  • Юридична підтримка виборчої кампанії кандидата на посаду міського голови 2010р.
  • Юридичний супровід президентської кампанії 2010 на місцевому рівні
  • Скасування постанови Кабміну про пенсійні внески для підприємців
  • Скасування евакуаторів в Києві
  • Справа "Караоке на майдані"
  • Справа "Корецький проти України"

Як укласти ідеальний колективний договір


07-12-2007

Робота журналістів у гарячих точках та рівень відповідальності за сучасне дороге технічне обладнання – це одні з першочергових речей, на які слід звернути увагу. У журналістів, траплялось, вимагали відшкодування за вкрадену камеру навіть тоді, коли вона була застрахованою і страхова компанія повністю покрила вартість вкраденого.

Колективний договір, який би чітко регулював трудові відносини між працівниками та роботодавцем, для телеорганізацій стає доволі своєчасним вирішенням багатьох спірних питань. Саме тому адвокатська компанія Наталія Субота і партнери розробила ідеальний колективний договір, з яким ознайомилися під час круглого столу журналісти Львова.

Ми склали такий договір, який на 100% захищає права журналістів. Його, звичайно, не підпише жоден роботодавець, але при веденні переговорів між ЗМІ і власником необхідно мати документ, в якому прописано якомога більше прав і протягом переговорів бути готовими просто "знімати" певні пункти", - пояснив адвокат Андрій Нечипоренко.

З досвідом боротьби журналістів за свої права у Хорватії та Швеції учасники круглого столу мали змогу ознайомитись під час обговорення з медіа-експертами, зокрема з Сергієм Гузем – головою Незалежної медіа-профспілки. Всім учасникам роздали посібник "Колективні переговори у ЗМІ", де зібраний аналітичний матеріал щодо цієї теми.
До переліку новин